Grota solna

FUN ZONE i GROTA SOLNA dołączają do Karty Dużej Rodziny!

———-

Grota Solna, to miejsce zbudowane z brył solnych pochodzących z Kopalni Soli Kłodawa oraz soli morskiej, z mórz Martwego, Czarnego i z soli pochodzącej z Pakistanu. Baśniowe wnętrze groty, kojąca muzyka, szum wody spływającej po kamieniach, a przede wszystkim panujący tam mikroklimat wpływa leczniczo i kojąco na ciało i umysł.

ODETCHNIJ MORSKIM POWIETRZEM

W Grocie Solnej występuje mikroklimat taki jak nad morzem w czasie intensywnego sztormu. Powietrze przesycają: jod, magnez, potas, sód i szereg innych korzystnych mikroelementów.

DLA KOGO GROTA SOLNA

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dotyczących seansów w Grocie Solnej, wskazane są zarówno małym dzieciom (nawet kilkumiesięcznym), jak i osobom starszym. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób – astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, alergii, niedoczynności tarczycy, schorzeń dermatologicznych, nerwicy. Korzystanie z Groty Solnej szczególnie polecane jest osobom pracującym w znacznym zapyleniu i wysokiej temperaturze, palaczom tytoniu oraz osobom pracującym głosem. Oczywiście wszystkie zdrowe osoby mogą bez przeszkód korzystać z Groty Solnej. Wizyta w Grocie to dobry sposób na szybki relaks po wyjściu z pracy czy nawet w środku pełnego obowiązków dnia.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 16:00
Niedziela 10:00 – 18:00

Każdy seans rozpoczyna się o pełnej godzinie. Czas seansu to 50 minut. Seanse odbywają się w grupach maksymalnie 8-osobowych.

Sprzedaż biletów w recepcji placu zabaw dla dzieci Fun Zone (C.H. WAMEX I PIĘTRO) Pokaż na mapie

CENNIK

Dzieci do lat 3 – wstęp wolny
Dzieci powyżej 3 lat – 10 zł
Dorośli – 14 zł
Karnet dzieci – 80 zł (10 seansów)
Karnet dorośli – 110 zł (10 seansów)

Oferty specjalne dla szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych:

– dla grup od 11 do 20 osób – rabat 15%

– dla grup powyżej 20 osób – rabat 30%

Na wizyty szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych zmieniamy nieco wystrój, aby czas spędzony w Grocie Solnej był dla naszych najmłodszych gości nie tylko pożyteczny, ale też upływał na świetnej zabawie.
Leżaki zastępujemy wygodnymi pufami, aby dzieci mogły swobodnie bawić się zabawkami (koparki, samochody, wiaderka, łopatki i wiele innych…).

 

KONTAKT

Tel. kom.: 570391383

Tel.: 817521111 wew. 15

funzone@wamexsa.pl

https://www.facebook.com/funzoneleczna/